12. mai 2017

Kampsun on kui hall hunt.

Pole kahtlustki, et vedas sellel mehel, kes endale kesk tänavust kevadet uue sooja kampsuni sai... 


See tumehall kampsun on varasema helehalli "vend". Lisaks värvile on neil vaid üks nähtav erinevus - tumedale sai üks nööp rohkem, st selle topeltkraed saab veelgi tihedamalt ümber kaela suruda. 

Lõng ka sama, mis eelmisel korral: Drops Nepal (65% villa, 35% alpakat; 50g/75m). Seekord kasutasin värvi nr 0506. Lõnga kulus kampsunile ja mütsile kokku veidi üle 20 toki.

Vardad olid jälle numbriga 4.  


Modelliks jälle mu poeg Ats - kampsun ei ole tegelikult talle (seepärast tundub see pisut suur). Nii lihtsa koekirja kõrvalt õnnestus mul ära õppida see, et kudumise ajal saab ka ajakirja või raamatut lugeda. Oluline on vaid see, et liiga tihti ei pea lehte keerama. No ja tekstis ei tohi liialt numbreid olla (sest muidu läheb käe sisse harjunud kuueni lugemine sassi).


10 kommentaari:

 1. Väga äge! Kaelus on nii mõnus ja soe, super töö!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Ülle! Mulle ka selline mudel meeldib - meie tuisustesse talvedesse väga sobiv :)

   Kustuta
 2. Väga lahe mudel! Sobib ka Atsile suurepäraselt.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tänan, Ingi! Peangi poegadele midagi sellist tegema.

   Kustuta
 3. Imeilus! Koon ka praegu Nepalist. Mulle tundub see tumehall nõks peenem ja karvasem, kui hele. Huvitav, kas peale pesu läheb veel karvasemaks?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle tundus ka tumehall veidi karvasem kui hele. Pesus tegin viimase loputuse üsna jaheda veega, et karvad nö sulguksid, nii ei jäänud need väga turritama.

   Kustuta
 4. VÄGA ŚEFF KAMPSIK
  SUPERTÖÖ

  VastaKustuta