17. detsember 2014

Voodipesu Holly Hobbie´ga.

See, miks mul oli vaja õmblusmasinale ligi pääseda, selgub nendelt piltidelt...

Nimelt tahtsin ma tütrele õmmelda uue, pisut romantilisema voodipesukomplekti. Selleks olin juba suvel Kanga ja Nööbi poest leidnud vintage-stiilis lapimotiividega kanga. Armas musta-roosa-valge Holly Hobbie-seeria kangas tundus täpselt Anni mängutuppa sobivat.Muide, Anni toas on kolm seina naturaalvalged, kuid neljas, vooditagune sein, on kaetud kuldse-kreemikatriibulise musta tapeediga. Nii on see jäänud ajast, kui selles toas elas mu kõige vanem poeg. Ma ei ole raatsinud seda tuba ümber tapetseerida, sest tegelikult on "vana" tapeet üsna äge ja ka korralik. Mõtlen, et kui musta ja kuldsega sobitada veidi-veidi roosat ja veelgi rohkem valget, siis ehk sobib tüdrukule ka... 

Ann ei ole kurtunud, aga samas - oma tuppa magama ei ole ta ikka veel kolinud (seepärast siis vaid mängutuba)...Jalutsis oleva päevateki leidsin umbes aasta eest Keila Sõbralt-Sõbrale poest. 

Lihtne loodusvalge puuvillane heegeldatud tekk on just nii suur, et selle narmad ulatuvad mõlemalt poolt voodit pea-aegu põrandani. Mõned kerged plekid eemaldasin tapab-kõik-bakterid-Domestosega. Õnneks on vaja üsna vähe roosat - üks padjapüür sai endale vaid roosad paelad, kuid see lahendus meeldis Annile väga.Nii ta siis ootab...4 kommentaari:


 1. Väga ilus ja armas! Anni ehk läheb nüüd sinna tuppa magama.

  VastaKustuta
 2. Aitäh, Ojake! Ma loodan ka - ta juba ju 5-aastane.

  VastaKustuta
 3. Küllap uus armas voodipesu ka lapse oma voodisse meelitab. Kuigi see kaisuaeg on ka tore aeg, ega see tagasi ei tule kahjuks :)

  VastaKustuta
 4. Kahju on küll, isegi väga - ta ju pesamuna ka...

  VastaKustuta