3. oktoober 2018

Punased roosid.


Roosid õitsevad veel.
Punased, roosad ja valgedki.
Need pildid tegin juba augusti lõpus, aga õisi jagub siiani. Ja neid on rohkem kui tavaliselt oktoobris. Ilus!
  

Roosidega tikand oli tellija soov. Ja ega nii uhketele lilledele polegi palju kõrvale vaja. Rohelised lehed ja valged rohututid toovad roosid paremini välja ning panevad kogu tikandi särama.
Tikkisin peenvillase lõngaga. 

9 kommentaari:

 1. Kuidas Sa küll oskad? Kõik tikandid on lummavalt ilusad! Tõesti, lummavalt ilusad ja see rõivaese on imeline! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Tead... iga kord, kui uue tikandiga alustan, tundub mulle, et ma ka ei oska... ei oska kohe üldse värve valida, tikkida, kompositsiooni jne. Ja siis joonistan kavandi, katsetan... valin välja värvid, mida kindlasti tahan kasutada ja siis tikin. Ja algul tundub kõik nii hale ja lahja ning mul on ikka tunne, et ma EI OSKA MITTE MIDAGI. Ales siis, kui õitele hakkavad juurde tulema lehed ja kõik muu, hakkab asi elama ning ma saan aru, et see on protsess. Ilus ja nauditav protsess, kuhu mina võin tasapisi ja ettevaatlikult sekkuda.
   Ja nii on iga kord :)

   Kustuta
  2. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

   Kustuta
  3. Jaa... aga tead, kõik see eeltöö väärib mõttehetki, mõõtmist ja kaalumist, sest tulemus on täiuslik! Ja nii on ilmselt teistelgi, et algus on justkui kõige keerulisem, olgu siis tikkides, kududes, heegeldades või õmmeldes ning vahet vist polegi, kui kogenud tegija ise on. :)

   Kustuta
 2. Annelile suured tänud.Kampsuni önnelik omanik Urve.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul on väga hea meel! Ilusat sügist, Urve!

   Kustuta