6. august 2018

Saara suvekooli lõpupadjad. Muhu sukad ERMis.

Eelmise nädala alguses toimus 3-päevane Saara Suvekooli tikkimislaager. Padjad pidid saama madalpistetikandis vana Muhu malli järgi sätitud geomeetriliste sugemetega kaunistused. Juhendajaks Anu Kabur.

Minu poolik padjakate on vasakpoolsel fotol esiplaanil. See jube kare villane kangas on külma hallikassinise tooniga ja mitte eriti muhulik. Kanga sees on pisikesed värvilised träpsud, millest oli algul plaanis värvivalikul lähtuda. Tegelikult läks aga värvide valikuks mul ikka vääääga palju aega - kaalud ju kaaluvad kaua. Arvan, et kui ma kogu otsustamatuse-aja oleksin tikkinud, oleks kolmanda päeva lõpuks mu padjakate ka valmis olnud :). 

Esiti tikkisin keskmise motiivi ja siis nurkmised. Viimaste puhul meeldis väljakukkunud külm värvikombinatsioon mulle rohkem ja ka kodus sain aru, et kollane ei sobi siia kohe mitte kuidagi. Nii et need kollased kumerused lõikasin kodus välja ja asendasin roosa-valgekirju neolõngaga. Oranži osas veel mõtlen natuke... 


Küll ikka kolmandal päeval nägi palju ilu!! Ja üks padjakate sai tõesti valmis. 

Jätkates graatsiliste nikerduste teemal...


... siis viisin oma Muhu sukad ka Tartusse uut ERMi maja vaatama. Ka Tartu Ülikool on üks osa mängust #EESTI100AARET (vt https://eesti100aaret.ee/). 


2 kommentaari:

  1. Väga vahvad tööd! Naudin alati Su pilte, jummalast lahedad :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh, Leinakask! Neid pilte on tore teha ka :)

      Kustuta