4. detsember 2018

Kirjatud sõrmitud.


Sel suvel oli mul täita vahva tellimus, kus ühele 5-liikmelisele perekonnale läksid kingituseks neli paari randmesoojendajaid ja ühed käpikud. Kõik need olid ühe ja sama pajulehe kirjaga, kuid mängida sain värvide ning muude väikeste nüanssidega. Kuna tellija soovis, et lõng oleks meie lambavillasest pigem pehmem, valisin kudumiseks alpakasegu lõngad.

Täna näitan kahte paari - need läksid pere noorimale tütrele ja pojale. Drops Flora (65% vill, 35% alpaka; 50g/210m) lõngade hulgas on kolm halli tooni, mida on nii mõnus omavahel kombineerida. Nendesse randmesoojendajatesse panin tumehalli ja helehalli Flora kõrvale ka pisut erkroosat Drops Alpacat (100% alpaka; 50g/167m)

Kui mu oma tütar neid roosa-hallikirjusid sõrmituid nägi, siis läks ka tema silm kohe särama, nii et lubasin talle järgmiseks hooajaks midagi sarnast kududa.Noormehe randmesoojendajad on tagasihoidliku sinise ja samuti kahe halli tooniga. Sobiva sinise tooni leidsin sedakorda Filcolana Indiecita lõngade seast (100% alpaka; 50g/165m)

Vardad olid mõlema paari kudumisel numbriga 1,75 mm.Ilusat advendiaega!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar